Organisatie

SPL heeft peuterspeelzalen in Leiden, Lisse en Noordwijk. In Noordwijk voorzien we ook in voorschoolse en buitenschoolse opvang van basisschoolleerlingen (BSO). Ondanks dat we vaak als één organisatie (SPL) naar buiten treden bestaat SPL uit twee stichtingen voor de verschillende gemeenten:

  • De Stichting Peuterspeelzalen Leiden e.o. (SPL) met locaties in Leiden en Lisse
  • De Stichting Jeugd en Welzijn Bollenstreek (SJWB) met locaties in Noordwijk

De twee stichtingen vallen onder één Raad van Toezicht en hebben één pedagogisch beleidsplan voor de peuterspeelzalen. Voor de BSO is er een pedagogisch beleidsplan BSO. Alle 27 peuterspeelzalen en 2 BSO locaties worden aangestuurd vanuit het hoofdkantoor in Leiden. Wilt u direct contact met een van de medewerkers op het hoofdkantoor? Kijk dan hieronder.

De contactgegevens en pedagogische werkplannen van de 29 locaties vindt u op de afzonderlijke locatiepaginas.

Downloads van enkele belangrijke documenten:
Medewerkers hoofdkantoor
Piet Penning
directeur-bestuurder
telefoon: 088 – 30 430 02
email: penning@splopvang.nl
   
Marian Amhamdi
manager
telefoon: 088 – 30 430 02
email: amhamdi@splopvang.nl
   
Nancy Bras
controller
telefoon: 088 – 30 430 13
email: bras@splopvang.nl
   
Judith Uiterwijk
pedagogisch stafmedewerker
telefoon: 088 – 30 430 14
email: Uiterwijk@splopvang.nl
   
Kelly Gies Broesterhuizen
beleidsmedewerker kwaliteit en facilitair beheer
telefoon: 088 – 30 430 05
email: giesbroesterhuizen@splopvang.nl
   
Carla van den Burg
financiële administratie
telefoon: 088 – 30 430 07
email: Burg@splopvang.nl
   
Atie van Hout
medewerker Klantenservice
telefoon: 088 – 304 3043
email: klantenservice@splopvang.nl
   
Manon van Strater
office manager
telefoon: 088 – 30 430 11
email: Strater@splopvang.nl
   
Patricia Kort
coach voorschoolse educatie
telefoon: 06 – 578 123 45
email: kort@splopvang.nl
   
Marijn Klok
zorgcoach
telefoon: 06 – 319 364 93
email: klok@splopvang.nl
   
Teamleiders
Trees Stoffels
Teamleider Leiden a.i.
telefoon: 06 – 402 606 39
email: heimbach@splopvang.nl
   
Liesbeth Kalthoff
Teamleider Leiden
telefoon: 06 – 838 332 69
email: kalthoff@splopvang.nl
   
Caroline Aalders
Teamleider Lisse, Leiden en Noordwijk
telefoon: 06 – 526 981 97
email: aalders@splopvang.nl
 
Invalkrachten